PF 2022Klubové oblečení Hanáckého Rally Klubu v AČR

Jste součástí pořadatelského týmu a máte zájem o pořízení klubového oblečení? Pak čtěte dále...

Hanácký rally klub v AČR děkuje ...

Hanácký rally klub v AČR, pořadatel vyškovské rally, děkuje městu Vyškovu, za to, že udělilo Hanáckému rally klubu v AČR záštitu nad "XXIX. Rally Vyškov". 

Králem Vyškova se stal Roman Odložilík

Vyškov, 14. září 2021 — XXIX. Rally Vyškov 2021, kterou provázelo slunečné počasí od začátku až do konce, vyhrál Roman Odložilík se Škodou Fabia Rally2 Evo.

Rally Vyškov hlásí 94 převzatých posádek

Vyškov, 10. září 2021 — Již zítra se na start XXIX. ročníku Rally Vyškov postaví celkem 94 soutěžních dvojic, které si v pátek při administrativních přejímkách převzaly itinerář. 8 posádek se omluvilo.

Koukej, bude to oukej

Vyškov, 9. září 2021 — Předně bude na co koukat. Start obhájce loňského vítězství byl již odepsaný, ale nakonec se na start Petr Semerád se startovním číslem 1 přecejen postaví. Beze změny na sedadle spolujezdce, s o to větší změnou svého závodního náčiní. Petr Semerád totiž usedne do vozu Mitsubishi Mirage Open N, ve kterém měl podle původního plánu startovat jeho bratr Martin. Ten tak XXIX. ročník Rally Vyškov stráví pouze v roli diváka. Pro Petra Semeráda to bude premiéra s technikou třídy Open N. Měřit síly s vozy R5, respektive Rally2 pravděpodobně nebude snadné, i tak ale jistě bude svou jízdou bavit jak sám sebe, tak diváky. Poděkování za rychlou reakci patří celé závodnické rodině Semerádů.

Protiepidemická opatření na Rally Vyškov

Vyškov, 7. září 2021 — I přes příznivou epidemiologickou situaci, kdy podél tratí pořadatelé s radostí přivítají hojnou diváckou návštěvu, je nutné dodržovat státem vydaná protiepidemická opatření. Vzhledem k tomu, že nejsou pořadatelem organizována žádná divácká místa a sledování bude možné z přírodních míst podél trati, nebude pro vstup do těchto prostor vyžadováno žádné speciální potvrzení. I přesto vyzýváme diváky k dodržování rozestupů ve vzdálenosti minimálně dvou metrů. V místech, kde nebude možné rozestupy zachovat, žádáme diváky o zakrytí horních cest dýchacích.

Hledáte kvalitní servis pro váš vůz Škoda? Už nehledejte a jeďte do Autonova Brno!

Ať už potřebujete servisní prohlídku, připravit auto na STK, nebo opravit závadu, u Škoda dealera Autonova Brno jste na správné adrese.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH POSÁDEK

SEŘAZENÝ PODLE STARTOVNÍCH ČÍSEL

Stovka přihlášených posádek ve Vyškově

Vyškov, 4. září 2021 — První část předsoutěžních příprav mají organizátoři z Hanáckého rally klubu v AČR úspěšně za sebou. Ta vyvrcholila vždy velmi očekávanou uzávěrkou přihlášek. Na XXIX. ročník Rally Vyškov se přihlásilo rovných 100 posádek.

Rally Vyškov letos na čtyřech úsecích

Vyškov, 18. srpna 2021 — Do startu letošního ročníku vyškovské rally zbývá méně než měsíc. Velmi dobrou zprávou je, že se pořadatelům z Hanáckého rally klubu v AČR v dnešní nelehké době povedlo po několika letech znovu zajistit čtvrtý měřený úsek. To přidá na atraktivitě tradiční jihomoravské soutěže. Trať Rally Vyškov letos tedy zavítá na rychlostní zkoušku Topolanskou, Podivickou, Račickou a Hlubočanskou.

Rally Vyškov se uskuteční i letos v zářijovém termínu, doufejme i s diváky

Vyškov, 20. května 2021 — Ačkoliv do dalšího ročníku Rally Vyškov zbývá ještě hodně času, přípravy na něj jedou na plné obrátky prakticky od doby, kdy skončil ten minulý. XXIX. Rally Vyškov 2021 se uskuteční v zářijovém termínu stejně jako loni. Konkrétně ve dnech 10. a 11. září. Tradiční jihomoravská soutěž je stejně jako v předešlých letech koncipována jako dvoudenní, kdy v pátek 10. září posádky absolvují administrativní a technické přejímky a seznamovací jízdy s tratí. V sobotu 11. září pak proběhne vlastní soutěž.

Zemřel Jan GOTTVALD, člen našeho rally klubu

Bezprostředně po velikonočních svátcích nás zastihla smutná zpráva. V úterý dne 6. dubna 2021 zemřel Jan GOTTVALD, dlouholetý člen našeho rally klubu. Zemřel náhle ve věku nedožitých 69 let.

Videokonference komise rally a pořadatelů

Členové výkonného výboru Rally Vyškov se v pondělí 1.2.2021 zúčastnili videokonference s komisí rally Autoklubu České republiky a ostatními pořadateli rally.

PF2021Předběžný "Kalendář automobilových podniků 2021"

Autoklub České republiky vydal předběžný "Kalendář automobilových podniků 2021". Vyškovské rally byl v kalendáři přidělen opět termín v měsíci září a "XXIX. Rally Vyškov" se tedy uskuteční ve dnech 10. září a 11. září 2021 jako součást šampionátu Rallysprint série a Poháru 2+.

Ve Vyškově vyhráli Petr Semerád a Jan Dohnal

Vyškov, 16. září 2020 — Slunečné počasí je ve Vyškově již tradiční, ale vzhledem k tomu, že se letos vyškovská soutěž přesunula až na konec léta, nebylo nic jisté. Pořadatelům se přesto povedlo objednat to správné počasí. To totiž v průběhu týdne gradovalo a v sobotu bylo na závod krásné slunečné počasí, přičemž teploty dosahovaly až tropických hodnot.

Rally Vyškov 2020 - Start: Online reportážRally Vyškov hlásí připraveno ke startu

Vyškov, 11. září 2020 — Ve Vyškově je vše připraveno k odstartování již 28. ročníku této tradiční jihomoravské soutěže. Administrativní přejímky neabsolvovalo v pátek ráno devět posádek, které se ze soutěže omluvily. Odstartuje tedy celkem 104 dvojic, přičemž nikdo ze špičky na vyškovských tratích chybět nebude. Aktuální seznam převzatých posádek včetně startovních čísel je možné vidět po kliknutí na následující odkaz: is.autoklub.cz/racing/entries/list/e3e87519-a671-45bb-b4d3-7ccf8eec643a. Růžově označené posádky se omluvily.

Soutěž pro fanoušky s Filipem Marešem ve Vyškově!

Vyškov, 9. září 2020 — Ve Vyškově budou moci letos diváci vidět velmi zajímavé startovní pole. Dalo by se říci možná až snové, protože při pohledu na seznam přihlášených lze jen těžko dopředu tipovat jak absolutního vítěze, tak vítěze v jednotlivých třídách. Jedno jméno, které mělo na XXVIII. Rally Vyškov startovat ale v seznamu přecejen chybí. Je jím Filip Mareš se Škodou Fabia Rally2 Evo z dílen Laureta Auto Škoda Team. Nicméně tento semčický jezdec ve Vyškově přesto bude a to v roli diváka. To je příležitost pro fanoušky, protože vyhlašujeme soutěž, v které vyhraje ten nejrychlejší z Vás!

Ve Vyškově se představí skvělé startovní pole

Vyškov, 2. září 2020 — Na 28. ročníku Rally Vyškov fanoušci uvidí velmi zajímavé startovní pole. Do druhé soutěže letošní Liqui Moly Rallysprint série se přihlásilo celkem 112 posádek. Nechybí kompletní špička, ani jezdci připravující se na další soutěž Mistrovství České republiky. Na start se postaví hned 3 vozy nejvyšší specifikace WRC a 12 speciálů R5. V rámci Rallysprint série odstartuje 103 posádek, dalších 9 jich pak bude bojovat v klasifikaci Poháru pořadatele.

DIVÁCI NA VYŠKOVSKÉ RALLY MUSÍ RESPEKTOVAT OPATŘENÍ POŘADATELE

Koronavirová opatření, která s určitými omezeními umožňují chod společnosti při co nejmenším riziku šíření koronaviru, zasahují do všech oblastí činnosti obyvatel České republiky. Tato situace ve společnosti samozřejmě ovlivňuje i dění v automobilovém sportu a přináší s sebou řadu opatření, která se dotýkají jak samotných soutěžících a pořadatelů, tak i diváků a návštěvníků rally.

Uzávěrka přihlášek ve Vyškově se blíží, seznam přihlášených se plní

Vyškov, 28. srpna 2020 — Pondělí 31. srpna je posledním dnem, kdy bude možné přihlásit se na nadcházející XXVIII. Rally Vyškov 2020. Následně se o půlnoci systém uzavře a budeme znát úplný seznam přihlášených. Ten ale už nyní čítá velmi zajímavá jména ze špičky napříč všemi kategoriemi.

UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU RAČICE

Zvýhodněné ubytování pro účastníky XXVIII. Rally Vyškov 2020 na Zámku v Račicích.

PŘIHLÁŠKA A ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ

Rally Vyškov zahajuje příjem přihlášek, více info uvnitř článku.

Přípravy Rally Vyškov vrcholí, pojede se v plánovaném termínu

Vyškov, 28. července 2020 — Dlouhá vynucená pauza způsobená pandemií nového typu koronaviru skončila. Oba české šampionáty mají za sebou úvodní podniky a další na sebe nenechávají čekat. Nejinak tomu je i ve Vyškově. Pořadatelé z Hanáckého rally klubu v AČR i přes počáteční problémy finišují přípravy letošního ročníku své soutěže, která je již tradičně zařazená do seriálu Liqui Moly Rallysprint série.

Přípravy Rally Vyškov jedou na plné obrátky i v „době koronavirové“

Vyškov, 06. června 2020 — Hanácký rally klub v AČR připravuje i v letošním roce tradiční Rally Vyškov. Pořadatele nezastavila ani celosvětová pandemie nového typu koronaviru, jehož zásah ochromil i Českou republiku a odložil start rallyové sezony.

PF 2020Další ročník vyškovské rally se v roce 2020 uskuteční v „tradičním termínu“ … ovšem s netradičním umístěním ředitelství rally

Autoklub České republiky na svých webových stránkách zveřejnil „Předběžné kalendáře automobilového sportu 2020“. Vzhledem ke skutečnosti, že v oblasti automobilových rally již před tímto zveřejněním proběhla jednání mezi pořadateli a zástupci Komise rally AČR, lze uvedené termíny z pozice pořadatele považovat za definitivní.

Nový kontaktní e-mail na Hanácký rally klub v AČR

Informujeme tímto všechny občany, obce, partnery a uživatele elektronické komunikace o tom, že Hanácký rally klub v AČR od 1.12.2019 využívá nový e-mail shodný s naší doménou webových stránek. Nový e-mail má následující podobu: info@rallyvyskov.cz

Rally Vyškov se stala kořistí Tarabuse a Neumanna

Vyškov, 4. června 2019 — Velmi příjemné, leč občas až úmorné počasí panovalo během 27. ročníku Rally Vyškov. Horko nebylo jen divákům podél tratí, ale také posádkám uvnitř jejich speciálů. Těm ovšem nejen kvůli počasí, nýbrž také kvůli těsným soubojům.

Rally Vyškov 2019 - ONLINE

Sledujte Rally Vyškov 2019 online v reportáži našeho hlavního mediálního partnera - redakce I-Motorsport.cz! V reportáži najdete všechno důležité, co se na trati i mimo ni v průběhu celé soutěže odehraje. Přímý odkaz na reportáž na webu www.I-Motorsport.cz po rozkliknutí článku.

Vyškov hlásí připraveno ke startu

Vyškov, 30. května 2019 — Zajímavé startovní pole slibuje vzrušující podívanou na 27. ročníku Rally Vyškov, druhém dějství seriálu Rallysprint série. Celkem se přihlásilo 114 posádek. To je o 21 více než v loňském roce. Na start se postaví hned 12 vozů divácky nejatraktivnější specifikace R5. Do klasifikace Mistrovství České republiky v rally historických automobilů je přihlášeno 17 posádek, v rámci Rallysprint série odstartuje 76 posádek, v klasifikaci Poháru 2+ uvidíme 16 posádek, o Pohár pořadatele bude závodit 5 posádek a seznam přihlášených do Opel Adam Cupu čítá 9 posádek.

Vydání zvláštních ustanovení a zahájení příjmu přihlášek

Pořadatelé Hanáckého rally klubu v AČR, vydávají schválená zvláštní ustanovení Autoklubem ČR a zároveň zahajují příjem přihlášek na XXVII. Rally Vyškov 2019

Kůrovec přidělal vrásky na čele pořadatelům Rally Vyškov

Vyškov, 15. dubna 2019 — Nebylo by to ono, kdyby všechno klapalo tak, jak bylo v plánu. Výjimkou není ani letošní ročník Rally Vyškov. Nastaly totiž komplikace v podobě nucené změny trati.

Letošní ročník Rally Vyškov se uskuteční na přelomu května a června

Hanácký rally klub v AČR letos připravuje stejně jako v letech předešlých tradiční Rally Vyškov, tentokrát již její 27. ročník. Rally Vyškov 2019 se uskuteční na samém přelomu května a června, což pro pořadatele představuje další netradiční termín.

Rally Vyškov - hodnocení letošního podniku ... a co dál.

Letošní vyškovská rally je již několik měsíců minulostí. Proběhla ke všeobecné spokojenosti a před rally klubem stojí rozhodnutí, zda a jak pokračovat i v roce 2019. Podmínky pro organizaci rally nejsou jednoduché a finanční nároky na pořádání jsou rok od roku vyšší a vyšší a jejich pokrytí není pro pořadatele jednoduché.

Odložilík vyhrál nejnapínavější Rally Vyškov v historii!

Vyškov, 5. května 2018 — 26. ročník Rally Vyškov skončil a s klidem na srdci můžeme konstatovat, že se jednalo o nejnapínavější vyškovskou rally v její již více než čtvrtstoleté historii. Absolutního vítěze totiž dělily od jeho nejbližšího pronásledovatele pouhé dvě desetiny vteřiny!Rally Vyškov 2018 - ONLINE

Sledujte Rally Vyškov 2018 online v reportáži našeho hlavního mediálního partnera - redakce I-Motorsport.cz! V reportáži najdete všechno důležité, co se na trati i mimo ni v průběhu celé soutěže odehraje. Online reportáž NAJDETE ZDE!

Rally Vyškov odstartuje již v sobotu!

Vyškov, 3. kvetna 2018 — Pocetné startovní pole budou moci diváci sledovat na sobotní Rally Vyškov, druhém podniku letošního petidílného seriálu A Sport Rallysprint série. Celkem se prihlásilo 93 posádek. To je o 9 více než v lonském roce. Na start se postaví 10 vozu specifikace R5, 1 vuz specifikace S2000 a 1 vuz starší specifikace WRC. Do klasifikace Poháru 2+ je prihlášeno 12 posádek, v rámci Poháru poradatele pojede 7 posádek a v samotné Rallysprint sérii se bude rvát celkem 73 posádek.Rally Vyškov odhalila definitivní podobu soutěže

Vyškov, 18. dubna 2018 — Zelenající se příroda a pomalu rozkvétající stromy signalizují příchod května. S ním se také blíží již tradiční Rally Vyškov. Ta bude letos stejně jako v letech minulých hostit pětidílný seriál A-Sport Rallysprint Série 2018. Vedle rallysprintové série se vyškovská rally bude započítávat také do hodnocení souběžného Poháru 2+ a XTG Opel Adam Cupu. Pořadatelé dále vypsali Pohár mládeže a Pohár pořadatele. Rally Vyškov se pojede v okolí Vyškova v termínu 4. – 5. května.Zvláštní ustanovení a přihláška

Dnešním dnem oficiálne vydáváme zvláštní ustanovení spolu s prihláškou a zahajujeme tak príjem prihlášek. Uzáverka prihlášek je v pondelí 30. dubna 2018 ve 22:00. E-mail pro zasílání elektronických prihlášek: rallyvyskov@seznam.cz .Spuštěny webové stránky pro XXVI. Rally Vyškov 2018

Omlouváme se všem příznivcům Vyškovské soutěže, za menší zpoždění spuštění provozu webových stránek pro letošní ročník soutěže. Vinou zpoždění byly technické záležitosti webových stránek a převod domény k jiné společnosti.„XXVI. Rally Vyškov“ se uskuteční se opět v květnu letošního roku

Hanácký rally klub v AČR připravuje i pro rok 2018 tradiční automobilovou soutěž s názvem „XXVI. Rally Vyškov“, která se podle termínového kalendáře Federace automobilového sportu Autoklubu ČR na rok 2018 uskuteční opět v květnu, a to ve dnech 4. května a 5. května 2018.
Generální Partneři

Hlavní Mediální Partner


Partneři


Mediální Partneři